TARİHÇE

Has Özgen Tekstil 1970 yılında Fehmi Özgen tarafından Özgen Tekstil adı altında tarihi İpek Yolu üzerinde bulunan ve 600 yıllık bir tekstil geçmisine sahip olan Tokat'ta kurulmuştur. O yıllarda Özgen Tekstil Tokat'ın geleneksel mesleği olan yazmacılığı icra etmiş, tahta kalıp ve kök boya ile yazma, sile bezi ve sofra bezi gibi ürünler üretmiştir.

  1380014343  
  • PAZARLAMA

    Has Özgen Tekstil daima kurucusu Fehmi Özgen'in ilke ve değerleri ile var olmayı amaçlamıştır.Pazarlama ve satış faaliyetlerini bu ilke ve değerler üzerine konumlandırmaktadır.Pazarlamanın en etkin yöntemleri kullanılarak ar-ge çalışmaları daima doğru ürünü doğru zamanda doğru pazara sunmayı hedeflemektedir.Bunun sonucu olarak 6 marka bünyesinde,toplam 15 ana katagori altında binlerce ürünü yıllardır iç ve dış pazara sunmaktadır.

    ÜRETİM

    Pazarlama faaliyetlerini çok yönlü etkin argümanları kullanarak gerçekleştirir.Pazarlama merkez ofisden hareket ederek müşteri ziyaretleri rutin olarak yapılırken diğer taraftan İstanbul Fabrika Satış mağazası ve Türkiyenin çeşitli bölgelerinde alanında uzman satış kadrosuyla müşterilerine daha hızlı hizmet sunabilmektedir.

  İç ve Dış pazarda kendi markalarıyla müşterilerine opsiyonel kazanç imkanları sunarken,Entegre Üretim Tesisinde dokumadan konfeksiyona finish üretim yapılmakta ve bu sayede fason üretim  yaptırmak isteyen Türkiye ve dünya markalarının toplam kalitelerine bağlı kalarak üretim operasyonlarına çözüm ortağı olmaktayız..

 Şirket her aşamada mutlak müşteri memnuniyetini bir emtia olarak benimser.